Aktuality v odbočkách
Příspěvky

V rámci této akce bude oblastní odbočka Jeseník prezentovat Dny umění na Moravě. Pro veřejnost je připravena akce pod názvem Naše přání – Vaše přání, k zhlédnutí bude prezentace přáníček z klubu Šikula, simulační brýle, stolní hry pro NS a jiné aktivity SONS ve spolupráci s Metodickým centrem odstraňování bariér SONS Praha. Těšíme se na vás
Datum: 13.06.2015 09:00
Kde: Masarykovo náměstí Jeseník

Nový květnový 2015 Lorňon a nahlédnutí na to, co nás čeká:
Čtenářský klub
Sebeobsluha
Klub Šikula
Estetično a rozvoj Osobnosti
S 15 členy a klienty odbočky jsme si nechtěli nechat ujít jarní zahradnickou výstavu Flora Olomouc. V pátek odpoledne 24. dubna jsme společně vyrazili, ale bylo jasné, že naše skupina nemá šanci dojít do cíle pospolu. A tak každý kdo potřeboval, měl svého odpovědného průvodce. Už na první fotografii jsme nebyli všichni. Ale došli jsme v pořádku domů a to je důležité. To co jsme mohli zažívat bylo úžasné.
Počet obrázků: 5
Ve čtvrtek 23. dubna se sešli členové OO SONS Olomouc a Oblastní unie neslyšících v zasedací místnosti primátora v budově olomoucké radnice s pracovníky Magistrátu města Olomouce na přednášce „Sociální služby v našem městě“. Připravil ji pro nás Odbor ochrany ve spolupráci s Odborem sociálních věcí.
Počet obrázků: 5

Pochodu "Po stopách Eskymo Welzla" se zúčastnili i zrakově postižení.
Počet obrázků: 6

V pátek 17. dubna 2015 se uskutečnilo v budově olomouckého U-klubu další Oblastní shromáždění OO SONS Olomouc.Počasí nám příliš nepřálo, což se projevilo i na účasti členů. Nicméně shromáždění proběhlo v přátelské atmosféře, nabité novými informacemi, nejen o plánech odbočky.
V závěru po přestávce všichni uvítali odlehčenou tombolu skvěle vedenou Mílou Nemravovou, Tondou Dočkalem a Zdeňkou Chalupovou. A přidali se ke zpěvákovi Milošovi Geržovi a a houslistovi Josefu Majerovi.Příjemně naladěni jsme odcházeli k domovům. Všem přítomným děkujeme za účast, za podporu a zapojení se do průběhu.
Pracovníci OO SONS Olomouc
Počet obrázků: 4

Pozvání na výstavu obrazů Jonathana Huxleyho.
Počet obrázků: 4

březen, duben, květen
Počet mp3: 10

za pána Martina, s černýma očima."
Počet obrázků: 7

Náš pravidelný měsíčník informující o činnosti a akcích na budoucí měsíc. Lorňon - duben 2015 (pdf; 1 MB)
Zveme vás na Oblastní shromáždění členů odbočky SONS Zlín, které se koná dne 16. 4. 2015 od 14:00 v prostorách našeho střediska Podlesí 5302/4, Zlín.
Datum: 16.04.2015
Kde: Zlín